Idėjų laivai

Paskirtis:

Tai refleksyvus ir empatiją ugdomas žaidimas, paremtas „laivų mūšio“ žaidimo principu. Užuot išdėstę savo laivus langelių „jūroje“, žaidėjai juos paslepia po savo idėjomis, atsakančiomis į tam tikrą klausimą ar temą.

Eiga:

Žaidžiama poromis. Pradžioje kiekvienas surašo savo atsakymus į klausimus - tai jo „laivai“. Paskui surašo spėjimus - kokie jo manymu bus oponento atsakymai. Tai padarius žaidėjai vienas kito paeiliui klausinėja ir tikrina, ar atspėjo užrašytą mintį, ar ne. Nuspėtos idėjos pažymimos kaip „paskandinti laivai“, ir daugiau jų užbraukęs žaidėjas nugali.

Pasiruošimas:

Galima turėti paruoštas „formas“ ir jas pildyti.
Svarbu žaidėjams gerai išaiškinti taisykles.

Refleksija:

Pabaigus galima klausti, kokie jų ir draugo didžiausi bendrumai, ir skirtumai, kokių atsakymų nesitikėjote

 

One thought on “Idėjų laivai

  1. Žaidžiant su trečiokais, buvo kiek keblu išaiškinti taisykles - formos buvo paruoštos netobulai, nebuvo akivaizdu, kad tie nupiešti „lavai“ yra būtent tai, ką reikia užbraukti.

    Smagiai pavyko erdvės sukomponavimas, išdėstant suolus viena kryptimi, tarsi flotilę, ir susodinant vaikus už galų. Manau kad žanras perspektyvus, bet erdvės tobulinimui dar daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <br> <cite> <code> <del datetime=""> <dd> <dl> <dt> <em> <i> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width=""> <ins datetime="" cite=""> <li> <ol> <p> <q cite=""> <strike> <strong> <sub> <sup> <u> <ul>