Apie idėją

Įvairios žaismingos veiklos reikalingos daugelyje edukacinių veiklų. Kūrybinių Partnerysčių projekte juos naudojame itin dažnai, tad žinomų žaidimų rezervas buvo greitai išsemtas, ir ėmė stigti naujų.

Taip ir kilo mintis kaupti juos kolektyviai, rūšiuojant pagal įvairias ypatybes - kad planuojant užsiėmimus būtų galima nesunkiai atrasti kuo tinkamesnius.

Kita šio rinkinio idėja - dalinimasis patirtimis. Visus žaidimus galima komentuoti, ir į komentarus talpinti nuorodas, bei jau esančius internete paveikslėlius. Tad tikimės atsiliepimų apie žaidimų pasisekimą įvairiose situacijose, skirtingose auditorijose, ir apie pačių sukurtas jų variacijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <br> <cite> <code> <del datetime=""> <dd> <dl> <dt> <em> <i> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width=""> <ins datetime="" cite=""> <li> <ol> <p> <q cite=""> <strike> <strong> <sub> <sup> <u> <ul>